Pamatai - Juostiniai pamatai (gelžbetoniniai blokai).    

Išorinės sienos - Išorinės sienos pastatytos iš aukštos kokybės ekologiškos ir natūralios statybinės medžiagos  -  keramikinių blokelių KERATERM (LODE), apšiltintos 20 cm polistireniniu putplasčiu. Fasadų apdaila - dekoratyvinio tinko ir klinkerio plytelės.

 

Vidinės sienos ir pertvaros - Sienos tarp butų  ir laiptinės ir butų yra 36 cm storio (12 cm keramikiniai blokeliai, 2 cm oro tarpas, 10 cm mineralinės vatos sluoksnis ir vėl 12 cm keramikiniai blokeliai). Butų vidinės pertvaros – 12 cm keramikinių blokelių, sanitarinių  mazgų pertvaros mūrinės, 12 cm storio. Sienos yra tinkuotos.


Perdangos ir lubos - Perdangos g/b surenkamos, lubos netinkuotos, neglaistytos.  


Stogas - Stogas šlaitinis, apšiltintas. Įrengta vidaus ir/ar išorinė lietaus vandens nutekėjimo sistema.


Langai ir palangės - Laiptinėse ir kitose bendro naudojimo patalpose - plastikinių profilių, butuose dvikamerinis stiklo paketas (trijų stiklų) su dviem selektyviniais stiklais, profilis - penkių kamerų. Išorinės palangės – skardinės, vidinės – neįrengiamos.


Durys - Įėjimo į butą – viengubos, šarvuotos, daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, su išorės apdaila (spalva pagal projektą), 2 spynos,“akutė”. Vidinės buto durys neįrengiamos.


Grindys - Visame buto plote įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas su garso izoliacija. San.mazge betoninis išlyginamasis pagrindas su garso izoliacija. Buto grindų dangos nesudėtos.


Balkonai / terasos - Balkonų grindys – išlyginamasis betono pagrindas ant gelžbetoninės plokštės su hidroizoliacija. Įrengta akmens masės plytelių danga. Sumontuoti turėklai.


Šildymas - Autonominis dujinis šildymas. Dujų įvadas atvedamas iki dujinio katilo pastatymo vietos. Dujinis katilas neįrengiamas. Sumontuoti plieniniai radiatoriai su termoreguliatoriais.


Vėdinimas - Oro pritekėjimas į patalpas numatytas per langus. Oro ištraukimas ventiliaciniais kanalais iš virtuvės ir sanitarinio mazgo arba  vonios ir  WC.


Vandentiekis - Prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Vamzdžiai su aklėmis privedami iki virtuvės patalpų.  Karšto ir šalto vandens įvadai atvedami iki numatomų sanitarinio mazgo patalpų. Visų butų šalto ir karšto vandens skaitikliai sumontuoti laiptinėse esančiose kolektorinėse spintose. Santechniniai prietaisai nestatomi.


Nuotekos - Įrengiami buitinių nuotekų stovai. Nuotekų vamzdžiai privedami iki visų bute numatytų sanitarinių mazgų.


Elektra - Įrengta projekte numatyta bendrų patalpų ir butų elektros apskaita: išvedžiotas potinkinis, varinis, su įnulinimu kabelis. Bute padaryti išvadai rozetėms, jungikliams, šviestuvams su dėžutėmis pagal projektą. Bute įrengtas skydelis su automatiniais išjungėjais (pagal projektą). Šviestuvai, jungikliai, rozetės ir kiti elektriniai prietaisai – neįrengiami.

Silpnos srovės - Kiekviename aukšte, laiptinėje sumontuota silpnų srovių tinklų (televizijos, telefono, interneto) komutacinė dėžė. Nuo jos į butą pakloti PVC instaliaciniai vamzdžiai, bute pastatyta silpnų srovių laidų  paskirstomoji dėžutė. Sumontuojamas pasikalbėjimo - namo durų atidarymo įrenginys (telefonspynė). Telefono, kabelinės televizijos ir pan. prijungimo darbus po abonentinės sutarties pasirašymo atlieka gyventojo pasirinktas paslaugų tiekėjas (laidinio telefono ryšio tiekėjas, kabelinės televizijos kompanija ir pan.).


BENDRO NAUDOJIMO PATALPOS


Laiptinės,  holai - Įėjimo į namo laiptinę durys įrengiamos pagal projektą, įmontuota telefonspynė.  Vidaus sienų apdaila – dažytas dekoratyvinis tinkas, lubos – glaistytos, dažytos arba Amstrong tipo. Sumontuoti turėklai, šviestuvai ir šildymo prietaisai pagal projektą. Laiptų  pakopos ir laiptų aikštelės dengtos akmens masės plytelėmis.  


Aplinkos sutvarkymas - Įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Apželdinimas, kiti gerbūvio elementai įrengiami pagal gen. plano dangų ir apželdinimo projektą.

 
Sprendimas: Webbus.lt