Kokybiškas būstas, įkvėptas gamtos

3Siekdami užtikrinti gerą gyvenimo kokybę, suprojektavome šiuolaikiškos, mažaaukštės architektūros namą su klinkerio plytelių apdaila, suteikiančia pastatui ilgaamžiškumą ir patvarumą. Namo sienos  pastatytos iš aukštos kokybės ekologiškos ir natūralios statybinės medžiagos – keramikinių blokelių KERATERM (LODE). Jie pasižymi puikiomis energetinėmis ir šilumą izoliuojančiomis savybėmis ir užtikrina namo ilgaamžiškumą.

 

Sienos, sumūrytos iš šių blokelių, kvėpuoja ir palaiko gerą patalpų šilumos pusiausvyrą: vasarą kambaryje jausite gaivią vėsą, o žiemą džiaugsitės  malonia šiluma. Pastato apdaila sukomponuota iš dviejų dalių: viena namo dalis yra pastatyta iš tamsių klinkerio plytų, o kita dalis  - šviesus tinkas. Pasirinkome nestandartinį sprendimą statydami vidines butų pertvaras: gipso kartoną pakeitėme aukštos kokybės keramikiniais blokeliais KERATERM. Tokiu atveju siena tampa storesnė, tvirtesnė, pasižymi geresne garso izoliacija.

Rami ir jauki aplinka

6Antakalnis yra vienas žaliausių miesto mikrorajonų, kurio net 70% dengia miškai ir parkai: Pavilnių regioninio parko, Kairėnų botanikos sodas, Dvarčionių geomorfologinis draustinis, Sapieginės ir Šveicarijos miško parkai.

 

Grynas oras, pasivaikščiojimo ir dviračių takai, aplink dvelkianti ramybė – viskas skirta žmogui, vertinančiam patogumą, ekologiją ir gamtos grožį.

 

 

 

 

 

 

Racionalus butų išplanavimas

1Šiuolaikiški, labai šviesūs, ergonomiški ir racionaliai išplanuoti 1-o ir 2-jų kambarių butai. Jeigu norite didesnio ir erdvesnio būsto, siūlome sujungti du butus.

 

Apatiniame aukšte esantys butai turi atskirus įėjimus ir privatų vidinį kiemelį. Pirkdami butą, Jūs nusiperkate ir nedidelį lopinėlį žemės.

 

Viršutiniuose aukštuose esantys butai turi erdvius balkonus.

 

 

 

 

 

 

Ekonomiškas dujinis šildymas

gas boilerName įrengtas autonominis dujinis šildymas. Tai pats ekonomiškiausias šildymo būdas, nes Jūs patys galite reguliuoti kambario temperatūrą ir sušildyti namus net tuomet, kai už lango lietus ir dargana, o centrinis šildymas dar neįjungtas.

 

Kiekvieną mėnesį džiaugsitės mažomis šildymo sąskaitomis.

 

 

 

 

 

Patogus susisiekimas

patogus susisiekimas

Antakalnio gatvė yra viena iš miesto pagrindinių susisiekimo ašių, jungiančių miesto centrą su Saulėtekiu ir išvažiavimu iš miesto Nemenčinės link.

 

Patogus susisiekimas visuomeniniu transportu, nes netoliese yra troleibusų ir autobusų stotelės.

 

 

 

 

 

 

 

 

Išvystyta infrastruktūra

isvystyta infrastrukturaPatogu šeimoms, nes kaimynystėje yra daug valstybinių ir privačių sveikatos apsaugos, švietimo ir pramogų įstaigų.

 

Netoliese įsikūręs prekybos centras IKI, Vilniaus Dvarčionių pradinė mokykla, Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinė mokykla, Vilniaus Žirmūnų gimnazija, Vilniaus lopšelis-darželis "Molinukas", Vilniaus lopšelis-darželis „Kaštonas“, Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokykla, Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Statybų fakultetas.

 

 

 

 

 

 

 

 
Sprendimas: Webbus.lt